Nowości 2020 – co znajdziemy w nowych cennikach?

Fabryka Artceram w tym roku postawiła zdecydowanie na kolory, natomiast Ceramica Flaminia skupiła się na ulepszeniu swoich serii…

ARTCERAM

W nowym cenniku znajdziemy czarne lub białe stelaże, do których można zamówić umywalkę w dowolnym wykończeniu kolorystycznym, a seria CARTESIO zyskała dedykowany stelaż z marmurowym blatem.

Wróciła do nas seria LA FONTANA 2.0, która wcześniej cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Obecnie znajdziemy w niej kolumnę z umywalką oraz pisuar.

W nowym katalogu możemy znaleźć 3 nowe modele wanien – NEO, HOOP i SQUARE.

Dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu łatwo można skomponować wyposażenie swojej łazienki.

Artceram nadał także nowe życie serii AZULEY, która została ulepszona i zmieniła nazwę na ATELIER…

W nowym cenniku znajdują się również umywalki COGNAC oraz ich cienkorantowy odpowiednik w kwadratowej wersji – COGNAC QUADRO

Obie serie dostępne są w pełnej gamie kolorystycznej!

CERAMICA FLAMINIA

Kolekcja APP rozszerzyła się poprzez zaprezentowanie nowego kompaktowego WC monoblock, który zawiera technologie GoClean oraz Plus.

W serii APP zaprezentowane zostały także dwie nowe umywalki nablatowe – obydwie z niezwykle cienkimi ściankami.

Dla serii APPQUICK oraz LINK powstała nowa ultracienka deska obecnie oferowana w kolorze białym. Posiada ona funkcje soft-close oraz quick release. Od czerwca przewidywane jest wprowadzenie wariantów kolorystycznych odpowiadających wyżej wymienionym seriom.

Kolekcja SPIN została odświeżona poprzez dodanie nowego modelu deski slim z funkcjami soft-close oraz quick release.

Wycofane zostało wykończenie BICOLOR (wewnątrz białe / na zewnątrz czarne).

W serii FLAG wprowadzono nowe wykończenie ceramiki – STRIPES. Które daje możliwość połączenia dwóch matowych kolorów na jednym przedmiocie. Fabryka przedstawiła w katalogu 4 kombinacje kolorystyczne tego wykończenia.

Related Posts

Horganica

Nowość w ofercie Polbath – niesamowite kolorowe umywalki Horganica, kilkadziesiąt kolorów do wyboru w różnych rozmiarach.[…]